سیاست‌های غلط وزارت بهداشت داد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته تغذیه را درآورده است

سیاست‌های غلط وزارت بهداشت داد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته تغذیه را درآورده است

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده تغذیه و صنایع غذایی علوم پزشکی شهید بهشتی در گفتگو با خبرگزاری دانشجوگفت: سیاست‌های غلط وزارتخانه بهداشت چه در طرح نظام سلامت و چه در نحوه پذیرش مقاطع مختلف رشته تغذیه، داد دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این رشته را درآورده است.

 

حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، ضمن حمایت از اعتراض و تجمع امروز فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته تغذیه در کنگره سالانه تغذیه گفت: متاسفانه در ادامه روند بی توجهی و سیاست گذاری نادرست وزارت بهداشت و درمان به رشته های پایه و حوزه پیشگیری سلامت جامعه، چندی است لنز توجه این وزارت بر روی رشته تغذیه فوکوس کرده است، چنان که سیاست های غلط این وزارتخانه چه در طرح نظام سلامت و چه در نحوه پذیرش مقاطع مختلف این رشته داد دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته را درآورده است.

وی افزود: مشکلاتی اعم از تعرفه های پایین ویزیت تغذیه، پذیرش بی رویه مقاطع مختلف این رشته از رشته های غیر مرتبط و نیز از رشته پزشکی و بسیاری دیگر از مشکلات که قبلا نیز انجمن اسلامی دانشجویان با ارسال نامه ای تحت عنوان روپوش کثیف به وزیر بهداشت به اهم آنان اشاره کرده بود.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده تغذیه و صنایع غذایی علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با توجه به رسالت حق طلبی و مطالبه گری خود ضمن حمایت از این تجمع که امروز در مقابل محل کنگره تغذیه صورت گرفت، از مسئولین زیربط تقاضای رسیدگی سریع به این مشکلات را دارد.

حاتمی ادامه داد: پشت گوش انداختن و نادیده گرفتن این تجمعات و اعتراضات ضمن خدشه دار کردن اعتبار و آبروی این وزارت خانه موجبات نارضایتی وسیع در بین جامعه دانشگاهی و تشکل های انقلابی خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

کد اخبار