سلطانی وبیرانوند در رادیو بهشتی

سلطانی وبیرانوند در رادیو بهشتی

سلطانی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان درمصاحبه با رادیو بهشتی در مورد برگزاری اردوی میثاق یاران3 گفت :اردو میثاق یاران یکی از مهمترین اردوهای تشکیلاتی انجمن اسلامی  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در طول سال است.

این اردو با رویکرد تربیتی در شهریورماه هر سال در جوار بارگاه نورانی امام رضا (ع) برگزار می گردد. ان شالله امسال سومین دوره این اردو با شعار دولت اسلامی زمینه ساز جامعه مهدوی از تاریخ 21 الی 26 شهریور برگزار می گردد.

بیرانوند مسئول میثاق 3 نیز افزود :اردوی تشکیلاتی زیارتی میثاق یاران 3 در 3 سطح آموزشی برگزار می گردد که این سطوح با توجه به شرایط افراد شرکت کننده و همچنین اهداف آموزشی مشخص تعیین شده اند، تعداد افراد شرکت کننده در این اردو با توجه به محدودیت بودجه، 120 نفر از اعضای فعال انجمن اسلامی می باشد. در اولین روز اردو با توجه به همزمانی با روز عرفه، در مراسمی که در حرم امام رضا (ع) برگزار میگردد، شرکت خواهیم داشت. یک شنبه شب بعد از نماز مغرب و عشا در خدمت استاد رحیم پورازغدی خواهیم بود. دوشنبه، سه شنبه، و پنج شنبه روزهای آموزش هستند و چهارشنبه نیز برنامه تفریحی خواهیم داشت.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

حیدری شنبه، 20 شهریور 95 - 09:41

سلام...
پس صداش کو رادیو بهشتی ؟؟؟ این که متن بود...😕

من منتظر یه صوت جذاب بودم بعد خوندن تیتر... زدید تو ذوقمون...
ولی خب... بد هم نبود... 😉

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

کد اخبار