کاخ‌نشینان زعفرانیه درد اقتصادی مردم را نمی‌‌فهمند

کاخ‌نشینان زعفرانیه درد اقتصادی مردم را نمی‌‌فهمند
 
 

توانا راد در گفت‌‌وگو با خبرگزاری دانشجو:

 

کاخ‌نشینان زعفرانیه درد اقتصادی مردم را نمی‌‌فهمند

 
 

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) گفت: چطور می‌توان از مسئولانی که خانه‌های چند هزار متری آن‌ها در زعفرانیه و ولنجک زبانزد خاص و عام است و خودروهای خارجی مدل بالا زیر پای فرزندان دردانه‌شان است، توقع داشت که درد مردم را بفهمند و ببینند؟

 

 

 

سعید توانا راد، دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: در حالی که مشکلات عدیده‌ اقتصادی کمر مردم مستضعف و فقرا را شکسته، برخی افراد با ناآگاهی دم از گشایش اقتصادی در فضای پسابرجام می‌زنند.

 

وی تصریح کرد: امروز ما شاهد فشار روز افزون بر فضای کسب و کار و هم‌چنین تعطیلی کارگاه‌های بزرگ و کوچک هستیم، امّا مردم ما همواره نجیبانه به مسئولین اعتماد کردند. چطور می‌توان از مسئولانی که خانه‌های چند هزار متریِ آن‌ها در زعفرانیه و ولنجک زبانزد خاص و عام است و خودروهای خارجی مدل بالا، زیر پای فرزندان دردانه و رنگین خون‌شان است، توقّع داشت که درد مردم را بفهمند و ببینند؟

 

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) افزود: ‌مردم ما بیش از آنچه عدّه‌ای غرب‌گرا و خودباخته تصوّر می‌کنند، حقایق را می‌بینند و می‌فهمند. مردم ما تفاوت مدیران انقلابی و کارآمد را با مدیران اشرافی، نجومی و شیشلیک‌طلب می‌فهمند، بنابراین نباید انتقاد مردم سر به زیر و بزرگوار ایران را به پای عدم شکرگزاری یا در جهت تخریب دولت تحلیل کرده و منتقدان را به انجام حرام شرعی متهم کرد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد این‌گونه مواضع نسنجیده بیش‌تر برای فرار رو به جلو، عدم پاسخگویی و خرید زمان تا انتخابات است. این طرح کذایی هم کاملاً شکست خواهد خورد، چرا که مردم و بزرگان ما به خوبی تفاوت سه سال و یکصد روز را متوجّه هستند و نمی‌پذیرند که گروهی بیش از سه سال به آن‌ها آدرس غلط بدهند، ولی امروز همه چیز را تقصیر قبلی‌ها جلوه دهند و صحنه را ترک کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

کد اخبار