بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه ع پ شهید بهشتی

بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه ع پ شهید بهشتی

جشن روز 16آذربه همت انجمن اسلامی در تالار امام خمینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید

این مراسم که بااجرای علی مرادی همراه بود با قرائت قرآن و اجرای سرود ملی آغاز گردید. در ادامه مصطفی سلطانی دبیر تشکیلات انجمن اسلامی دانشگاه در سخنانی ضمن تبریک روز دانشجو به بیان مشکلات دانشکده ها و خوابگاه ها و انتقاد از عملکرد رییس دانشگاه پرداخت .وی بیان کرد :مسایل فرهنگی  در دانشگاه ما ماهیتی ندارد و نظارتی بر محتوای فرهنگی برنامه ها انجام نمیشود.در ادامه عباسی دبیر شورای صنفی و علی ارجمندی دبیر شورای صنفی دانشگاه و خوابگاه ها نیز از مشکلات صنفی ,آموزشی و فرهنگی دانشکده ها و خوابگاه ها سخن گفتند .از میان این مشکلات بیان شده میتوان به نامناسب بودن اساتید ،سرویس خوابگاه ها ،پراکندگی دانشکده ها و... اشاره کرد

 

سپس چکیده ای از فیلم تریبون های آزاد صنفی که در دانشکده ها برگزار شده بود نمایش داده شد .بخشی هم به عنوان پرسش و پاسخ میان دکتر پیوندی رئیس دانشگاه و معاونین وی و دانشجویان جهت پاسخ دادن  به سوالات مطرح شده از سمت دانشجویان برگزار گردید.

 

پخش کلیپ های کوتاه از اردوی جهادی امسال و تاریخجه انجمن اسلامی ،اجرای تئاتر ،استندآپ کمدی و دوبله زنده توسط گروه پردیس آوا از دیگر برنامه های جذاب این مراسم بود.

 

مناظره سیاسی نیز با موضوع نقد عملکرد دولت یازدهم با حضور محمد جواد حق شناس (استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب)و مهدی بلوکات (فعال سیاسی و دبیر اسبق اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور ) صورت گرفت که طرفین به طور صریح نظرات خودرا بیان کردند .

همچنین گروه موسیقی مهربانی نیز با اجرای موسیقی سنتی به هنرنمایی پرداختند.

درپایان به 16نفر از حاضرین در مراسم به قید قرعه  از طرف انجمن اسلامی دانشجویان کمک هزینه سفر کربلا اهدا شد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

کد اخبار