"حلب آزاد شد امّا..."

"حلب آزاد شد امّا..."

یادداشت دبیرسیاسی انجمن اسلامی دانشجویان1348

پیروزی نیروهای مقاومت در عرصه ی میدانی با فرماندهی سردار قاسم سلیمانی از یک سو و اعتراف غربگرایان به شکست تئوری اعتماد از سوی دیگر، بیش از پیش درست و غلط را به مردم نشان داده است. در این میان امّا عملکرد برخی غربگرایان که گویا بدجوری از مدافعین حرم کینه به دل گرفته اند، جالب توجّه بود.

مثلاً کانال تلگرامی ضدّ وطن و خائن، موسوم به مملکته که معرّف حضور همه ی فعّالین فضای مجازی است، در یک نظرسنجی سعی کرد اندکی از دردش از رشد بصیرت مردم در تجربه ی شکست خورده ی برجام (خسارت محض!) بکاهد.(نظرسنجی در عکس)

امّا یک نفر نبود خطاب به این وطن فروش های نا به کار بگوید:"آن زمانی که شهدای مدافع حرم در ۴۰ کیلومتری مرز ایران برای امنیّت و سلامتی ناموس تو جان می دادند، تو جز به سخره گرفتن خون شهدا چه کردی؟ زمانی که سرداران بی ادّعا، شهید همدانی و شهید تقوی زیر بمب و موشک های آمریکایی که اسرائیل و سعودی در تأمین هزینه های آن از یک دیگر سبقت می گیرند، جان می دادند، تو کجا بودی و چه می کردی؟ زمانی که پیکر پاک شهید صدرزاده و شهید صابری و شهید اعطایی زیر پوتین های نجس تروریست های چند ملّیّتی رفت، تو در کدام کافی شاپ با دشمنان داخلی جلسه داشتی؟ شب ها چگونه خوابت می برد؟ روی تخت خواب لوکس آمریکایی می خوابی یا مثل شهدا سر بر سنگ می گذاری و بند پوتینت را محکم تر می بندی تا مبادا دختران و مادران و کودکان وطن ترس در دلشان بیفتد؟"

مسئولان کانال؛ لااقل نمی توانستید یک گزینه ی دیگر بگذارید؟ مدافعین حریم
حدّاقلش این است که خون این شهدا سبب آرامش شما و رهایی از دست جنایت های تروریست های عزیزتان! شده که اگر دستشان به شما و خانواده ی شما می رسید، انتقام خیانت هایتان را خود همان دوستانتان و دشمنان ما می گرفتند! چون دشمنان ما می فهمند، مردماتی که به وطن خود خیانت کنند، قطعاً قابل اعتماد نیستند!

واقعاً شرف و غیرت و ناموس و خاک و ملّت را چند؟ چند میلیارد؟ چند هزار دلار؟ سرباز شیطان! خدا را چند فروختی؟ وای به حال آن ۱٨۰۰۰ نفری که فریب تو را خورده اند مکّار... وای بر من دانشجو که این تعداد از هموطنانم در استضعاف عقلی و علمی به سر می برند و من خوابم... آه... درد جهالت این درصد کوچک از مردمم، سینه سوز است... دلمان بسوزد برای شهدایمان... برای مردممان... آه...

وطن فروشی
بی مملکت
خائن
فریب
شهدای مدافع حرم
شهدا شرمنده ایم

سعید توانا راد - دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) تهران

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

کد اخبار