آرمان‌های انقلاب در سخنان مسئولان دولت کجاست؟

آرمان‌های انقلاب در سخنان مسئولان دولت کجاست؟

تواناراد در گفت‌وگو با فارس:

اظهارات «مولاوردی» در رابطه با گورخواب‌ها چهره واقعی مدیران دولت را نشان داد/ آرمان‌های انقلاب در سخنان مسئولان دولت کجاست؟

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: اظهارات مولاوردی یک هشدار جدی به مردم بود، مردمی که مدیران دولتشان را بدون نقاب ندیده‌اند، شاید با شنیدن چنین جملاتی بهتر بتوانند چهره واقعی این افراد را تشخیص بدهند.

سعید تواناراد دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در رابطه به مسئله گورخواب‌ها و بی‌خانمان‌ها، گفت: برای ما که هر روز اخبار دولت را رصد می‌کنیم، واقعاً این اظهارات خیلی هم جای تعجّب نداشت! امّا شاید یک هشدار مهم و جدی بود به مردم. مردمی که مدیران دولتشان را بدون نقاب ندیده‌اند، شاید با شنیدن چنین جملاتی بهتر بتوانند چهره واقعی این افراد را تشخیص بدهند.

وی افزود: از همان روزی که سخنگوی دولت به چپاولگران بیت‌المال و دزدان شیک پوش نجومی بگیر گفت ذخیره نظام، باید توقّع شنیدن اخبار گورخوابی را داشتیم. زمانی که سخنگوی قوه قضائیه گفت هنوز پرونده حقوق‌های نجومی به ما ارجاع نشده، باید توقع این روزها را داشتیم و حتّی اگر ریشه‌ای‌تر بخواهیم تحلیل کنیم، از همان روزی که در نماز جمعه مسلمین از مانور تجمّل و له شدن عدّه‌ای زیر چرخ توسعه سخن گفته شد، باید توقّع این شرایط را می‌داشتیم.

تواناراد تاکید کرد: دانشجویان انقلابی بارها گفتند این مسیر منتهی به اختلاف شدید طبقاتی و ارزش شدن تجمّلات می‌شود، انقلابیّون هم گفتند امّا گوش شنوایی نبود. آن روزی که ما به غربگرایان و سازشگران و تجمّل طلبان رأی می‌دادیم، باید به فکر امروز می‌بودیم.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: امیدواریم خانم مولاوردی، بداند چه می‌گوید و یادش باشد که امام خمینی(ره) فرمودند این انقلاب مال این مردم زاغه‌هاست؟ ولی آرمان‌های انقلاب در سخنان خانم مولاوردی و مسئولان دولتی دیگر کجاست؟

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی(ره) تصریح کرد: خانم مولاوردی باید استعفا دهد. از نظر ما وی و تفکّرش لایق دفاع از حقوق زنان بیچاره و گرسنگان و بی خانمان‌ها نیست.

وی گفت: ژن ضعیف که خانم مولاوردی می‌گوید، تفکّر خودبرتر پنداری و فاشیستی آن افرادی است که فقرا را لایق زندگی نمی‌بینند. چطور افرادی پویش راه می‌اندازند که اثبات کنند سگ فحش نیست، امّا برای دفاع از حریم مستضعفین کسی کاری نمی‌کند؟

تواناراد اضافه کرد: این تفکّر بیمار در سیاستمداران کشور باید ریشه کن شود. اصولگرا و اصلاح طلب هم ندارد. مردم باید در انتخابات پیش رو حق خود را بگیرید و یک بار برای همیشه غربگرایان و نجومی بگیران را از اریکه قدرت به پایین بکشید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

کد اخبار